🤾♀️ PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
W Tarnowie 5 marca odbył się półfinał wojewódzki w piłce ręcznej dziewcząt z udziałem reprezentacji naszej szkoły 💪🏫 W zawodach wzięły udział trzy drużyny – oprócz naszej szkoły także uczennice z Brzeska oraz Tarnowa.
W pierwszym meczu nasze zawodniczki od razu zmierzyły się z drużyną z Tarnowa. Z tarnowiankami już kolejny rok z rzędu toczymy zacięte pojedynki o dominację w rejonie 🔥 Mecz był bardzo wyrównany i pełen emocji, a o zwycięstwie musiały zadecydować rzuty karne. Jak wiadomo w takich momentach często decyduje odrobina szczęścia. Niestety tym razem lepsze okazały się tarnowianki i to one będą reprezentować nasz rejon w zawodach wojewódzkich.
Na osłodę naszym dziewczętom pozostał mecz o drugie miejsce, w którym zmierzyły się z drużyną z powiatu brzeskiego. Spotkanie nasze zawodniczki wygrały pewnie 👏 i ostatecznie zajęły 🥈 II miejsce w turnieju.
👏 Gratulujemy dziewczętom ambitnej walki oraz godnego reprezentowania naszej szkoły!
Skład drużyny:
Kamila Swoszowska, Adrianna Kowalska, Wiktoria Orlof, Lena Zgórska, Julia Firmuga, Honorata Łątka, Anna Bakulińska, Anna Zoń, Natalia Janas, Julia Solarz, Paulina Adwent, Julia Piątek
Opieka:
Dorota Kajmowicz, Paweł Słowik