Wycieczka na Wydział Fizyki UJ
🔬✨ W czwartek 14 maja 2026 r. klasy 3D oraz 2B uczestniczyły w wycieczce na Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego 🎓. Podczas wizyty mieliśmy okazję wziąć udział w ciekawych zajęciach laboratoryjnych 🧪 oraz samodzielnie wykonać doświadczenia fizyczne ⚡, m.in. związane z badaniem widm światła 🌈💡.
(więcej…)