Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

🩸 Akcja krwiodawstwa ❤️

Nasi uczniowie w zeszłym tygodniu zaangażowali się w akcję oddawania krwi 🏥 we współpracy z CKZiU 🤝. Spośród kilku chętnych osób, ostatecznie tylko 2 uczniom udało się zakwalifikować do pobrania krwi, a pozostałe osoby nie mogły jej oddać z różnych osobistych powodów.

Bardzo dziękuję wszystkim uczniom za chęci, zaangażowanie, empatię i gotowość do pomocy ❤️👏. Każda oddana porcja krwi ma realny wpływ na ratowanie ludzkiego życia 🫶🩸.

Zapraszam do udziału w kolejnych akcjach w szkole i poza nią 😊🏫.

Teresa Podraza