🩸 Akcja krwiodawstwa ❤️
Nasi uczniowie w zeszłym tygodniu zaangażowali się w akcję oddawania krwi 🏥 we współpracy z CKZiU 🤝. Spośród kilku chętnych osób, ostatecznie tylko 2 uczniom udało się zakwalifikować do pobrania krwi, a pozostałe osoby nie mogły jej oddać z różnych osobistych powodów.
Bardzo dziękuję wszystkim uczniom za chęci, zaangażowanie, empatię i gotowość do pomocy ❤️👏. Każda oddana porcja krwi ma realny wpływ na ratowanie ludzkiego życia 🫶🩸.
Zapraszam do udziału w kolejnych akcjach w szkole i poza nią 😊🏫.
Teresa Podraza