Dnia 15 maja 2024 wieczorem uczniowie klas 3b i 3c wyjechali pociągiem na wycieczkę do Trójmiasta. Rano, po ponad 10-godzinnej męczącej podróży, zameldowali się w słonecznej Gdyni. Odświeżyli się w hostelu i tam też pozostawili bagaże, a następnie udali się do Akwarium Gdyńskiego, gdzie poznawali sekrety życia organizmów morskich i rzecznych. Popołudnie i wieczór spędzili na plaży, gdzie odpoczywali i świetnie się bawili, kąpiąc się w morzu, łowiąc muszelki i grając w piłkę na piasku. Dzień został zwieńczony podziwianiem zachodu słońca nad brzegiem morza i powrotem do hostelu.
(więcej…)