Zajęcia ekologiczno – przyrodnicze 🌿🌍 z projektu „Bądź EKO 6 – kształtowanie postaw proekologicznych wśród uczniów”
We wrześniu 🍂 w LO po raz kolejny realizowany jest projekt ekologiczny – Bądź EKO 6 🌍 odbywający się w ramach Programu Priorytetowego „Edukacja Ekologiczna” 📚 i finansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie 💧🌿, przy udziale wkładu własnego Powiatu Tarnowskiego.
(więcej…)