Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas czwartych

24 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego uczniów klas czwartych – tegorocznych maturzystów. Był to czas podsumowań, podziękowań oraz wzruszających pożegnań.

Kilka ciepłych słów do maturzystów skierowała Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców – Katarzyna Jasikowska, życząc im powodzenia na egzaminie dojrzałości i w dalszej drodze życia. Następnie do Absolwentów zwrócił się Pan Dyrektor, który w swoim przemówieniu podsumował wspólnie spędzone lata i życzył młodzieży odwagi w realizowaniu marzeń oraz wielu sukcesów w przyszłości.

Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie dyplomów, książek oraz nagród, którego dokonali Pan Dyrektor oraz Pan Łukasz Włodarz. Nagrodzeni zostali uczniowie wyróżniający się w nauce i działalności szkolnej. Wręczono także nagrody w konkursie z języka niemieckiego, które przekazała Pani Wicedyrektor. Podczas spotkania podsumowano również działalność sportową, doceniając uczniów, którzy przez cztery lata reprezentowali szkołę w licznych zawodach i rywalizacji sportowej. 🏆

W dalszej części odbyła się część artystyczna związana z obchodami Święta Konstytucji 3 Maja 🇵🇱. Następnie uczniowie klas trzecich w piękny i wzruszający sposób pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki, przygotowując część muzyczną, filmową oraz wręczając symboliczne upominki.

Słowa podziękowania dla maturzystów za lata spędzone w naszej szkole skierowała także Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Patrycja, dziękując im za wspólne działania i wkład w życie szkolnej społeczności.

Po zakończeniu uroczystości maturzyści pozostali jeszcze na sali gimnastycznej, gdzie złożyli swoje podpisy w księdze uczniowskiej oraz wykonali pamiątkowe zdjęcia z wychowawcami 📸.

Drodzy Maturzyści – dziękujemy za wspólnie spędzone lata, za Waszą obecność, zaangażowanie i wszystkie chwile, które współtworzyły historię naszej szkoły.

Powodzenia na maturze i w dorosłym życiu! 🍀🎓