Wycieczka klasy 2b do Krakowa
Dnia 2 czerwca 2026 roku uczniowie klasy 2b wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Krakowa. Celem wyjazdu było połączenie
nauki z aktywnym
wypoczynkiem oraz integracja
zespołu klasowego.
Pierwszym punktem programu była wizyta w Muzeum Iluzji. Uczniowie mieli okazję zobaczyć wiele niezwykłych eksponatów
, które w ciekawy sposób prezentowały zjawiska optyczne
i naukowe
. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokoje pełne luster
, obrazy 3D
oraz różnorodne eksperymenty
pokazujące, jak łatwo można oszukać ludzki wzrok. Zwiedzanie muzeum dostarczyło wszystkim wielu emocji
, a także pozwoliło zdobyć nową wiedzę
w atrakcyjnej formie.
Następnie klasa udała się do Parku Atrakcji GoJump Kraków. Tam uczniowie mogli aktywnie spędzić czas
, korzystając z trampolin, basenów z gąbkami
, ścieżek akrobatycznych
oraz wielu innych atrakcji sportowych
. Wspólna zabawa
sprawiła wszystkim wiele radości i pozwoliła rozładować energię
.
Wyjazd do Krakowa był bardzo udany. Uczniowie wrócili zadowoleni
, bogatsi o nowe doświadczenia
i wspomnienia
. Wycieczka była doskonałą okazją do nauki
, aktywności fizycznej
oraz integracji klasy
.