Wycieczka w Tatry
Spotkania z dziką zwierzyną
, przepiękne widoki
, trudy szlaków
i wiele wiele więcej przeżyli uczniowie naszego liceum przez ostatnie dwa dni w Tatrach ![]()
Czarny Staw i malownicza Dolina Kościeliska były ich celami, do których udało się dotrzeć
. Nie obyło się bez trudów górskiej wspinaczki, ale finalnie wszystkim udało się pokonać wewnętrzne trudy i zdobyć pierwsze szczyty w życiu
.
Poza tym nie zabrakło integracji, pysznych kiełbasek z ogniska
, wspólnych śpiewów i tańców ![]()
i zdobytej wiedzy przyrodniczej, którą ubogaciła uczniów pani przewodnik ![]()
![]()
Następny cel? Orla Perć a może nawet Alpy! Bo marzenia warto spełniać, co pokazał ten szkolny wyjazd ![]()
![]()