Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Wycieczka w Tatry

Spotkania z dziką zwierzyną🐻, przepiękne widoki🏞️, trudy szlaków😮‍💨 i wiele wiele więcej przeżyli uczniowie naszego liceum przez ostatnie dwa dni w Tatrach 🏔️

Czarny Staw i malownicza Dolina Kościeliska były ich celami, do których udało się dotrzeć✅. Nie obyło się bez trudów górskiej wspinaczki, ale finalnie wszystkim udało się pokonać wewnętrzne trudy i zdobyć pierwsze szczyty w życiu🏆.

Poza tym nie zabrakło integracji, pysznych kiełbasek z ogniska🍗, wspólnych śpiewów i tańców 💃🕺 i zdobytej wiedzy przyrodniczej, którą ubogaciła uczniów pani przewodnik 📚⛰️

Następny cel? Orla Perć a może nawet Alpy! Bo marzenia warto spełniać, co pokazał ten szkolny wyjazd 🥇‼️