Wycieczka do Włoch
W dniach 25–29 marca uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Włoch.
Po dotarciu do Włoch przepłynęliśmy statkiem ⛴️ do Wenecji, której historię i najciekawsze miejsca odkrywaliśmy
pod opieką przewodnika 🧭. Zobaczyliśmy m.in. Plac św. Marka ⛪, Pałac Dożów 🏛️ oraz Most Westchnień 🌉.